NDA
Bejelentkezs
Kapcsolat
A multikulturalitás matematikája, avagy a „szómágiától” a robot-szakértőkig |
| Tartalom: | http://real.mtak.hu/39110/ |
|---|---|
| Archvum: | MTA Knyvtr |
| Gyjtemny: |
Status = Published
Type = Article |
| Cm: |
A multikulturalitás matematikája, avagy a „szómágiától” a robot-szakértőkig
|
| Ltrehoz: |
Pitlik, László
|
| Kiad: |
Szent István Egyetemi Kiadó Nonprofit Kft.
|
| Dtum: |
2016
|
| Tma: |
HB1 Macroeconomics / makroökonómia
|
| Nyelv: |
magyar
|
| Tpus: |
Article
PeerReviewed
info:eu-repo/semantics/article
|
| Formtum: |
text
|
| Azonost: |
Pitlik, László (2016) A multikulturalitás matematikája, avagy a „szómágiától” a robot-szakértőkig. Studia Mundi – Economica, 3 (1). pp. 118-130. ISSN 2415-9395
|
| Kapcsolat: |
10.18531/Studia.Mundi.2016.03.01.118-130
|
